субота, 7 березня 2026 р.

Вітаємо!

06.03.2026 наша команда дівчат 5-9 класів "Олімп" здобула перемогу у фінальних змаганнях ІІІ (районного) етапу проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з масового футболу.

Емоційні матчі, підтримка вболівальників і справжній командний дух об’єднали учнів, тренерів і педагогів навколо спорту, дружби та спільної мети, і вкотре довели: РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!

Ви наша гордість, так тримати і надалі! Сили, впевненості, нових перемог! Щиро дякуємо тренерам: Володимиру Володимировичу Панченку, Вікторії Мекшун! Ви аси своєї справи! Разом ми команда! Пліч-о-пліч до нових вершин!