Учні 2- В класу на уроці "Дизайн та технології" з великим задоволенням готувалися до свята Великдень. Вони малювали гарні святкові кошики, прикрашали, вирізали, клеїли. Особливо дітям сподобалося розмальовувати яйця - кожен намагався зробити свою писанку найкращою, використовуючи різні кольори та орнаменти.
Учні раділи своїм успіхом і створили святковий настрій у класі.Наприкінці діти з великою радістю розглядали свої кошики. Кожен намагався показати свій виріб однокласникам, із захопленням розповідав, як його прикрашав. У класі панувала тепла й святкова атмосфера, а очі світилися гордістю за свою працю.