вівторок, 23 червня 2026 р.

Наказ "Про відрахування учнів 11 класу"

Ось і пролунав останній дзвоник для наших одинадцятикласників, вони отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту та перегорнули важливу сторінку свого життя.

Попереду – нові виклики, відповідальні рішення, студентські роки та перші кроки до омріяних професій.

Щиро вітаємо випускників 2026 року! Бажаємо впевнено рухатися до своїх цілей, не боятися мріяти та досягати нових вершин!

Наказ Славутицького ліцею "БезМеж" Славутицької міської ради Вишгородського району Киїкської області від 20.06.2026 № «Про відрахування учнів 11 класу».