четвер, 9 березня 2023 р.

Першість з волейболу серед команд 7-х класів

Волейбол - один з найбезпечніших видів спорту для дітей: відсутність прямого контакту із суперником зводить травматичність до мінімуму. Завдяки цьому у волейбол можна сміливо грати не тільки хлопцям, але й дівчатам. Волейбол - це не тільки розвага, але й дуже корисний для дитини вид спорту.
Під час уроків фізичної культури учителі ЗЗСО №4 Юлія Якубець та Анна Брагіда активно впроваджують на уроках цей вид спорту серед здобувачів освіти та проводять змагання між класами. 06.03.2023 року проведено першість  з волейболу серед учнів 7-х класів. За результатами гри І місце виборола команда учнів 7-А класу. Друге місце здобула команда учнів 7-В класу, третє – 7-Б класу. Призери першості нагороджені грамотами та смачними подарунками.
Цей ігровий день приніс усім позитивні враження та неповторні емоції!